Tryck/klicka på bilden för att se fler RealViewsTM
165,00 kr

Asteroid Miner Musmatta

Antal:

Om Musmattor

Såld av

Stil: Musmatta

Skapa ett snyggt tillbehör för den enda musen du vill ha på skrivbordet – en anpassningsbar musmatta för hemmet eller kontoret! Dekorera med din favoritbild eller välj bland tusentals designer som både ser bra ut och skyddar musen från repor och smuts. Du kan också skapa roliga musmattor att dela ut till nya medarbetare eller använda i marknadsföring!

  • Dimensioner: 23,5 cm (L) × 19,7 cm (B)
  • Tryck i hög kvalitet med starka färger
  • Slitstark tygyta som står emot damm och fläckar
  • Undersida i halkfritt gummi
  • Designtips: För bästa tryckresultat bör din design hålla sig inom det anpassningsbara området: 23,5 × 19,7 cm

Om denna design

Asteroid Miner Musmatta

Asteroid Miner Musmatta

Framtiden är här! De första sökexpeditionerna till kometer och asteroider har bekräftat förekomsten av sällsynt och värdefulla mineraler, tillräckligt för att inleda en ny "guld rusning" under 2000-talet. Astronauter och robotrymdfarkoster kommer att skickas ut under vår livstid för att fånga och minera asteroider i vårt solsystem för den rikedom de innehåller. Ni kanske kan vara bland de första som gör anspråk på nästan oändliga riker som prospektor eller gruvarbetare.
Automatisk översättning

Kundrecensioner

5.0 av 5 stjärnor betyg3 totalt antal recensioner
3 totalt 5-stjärniga recensioner0 totalt 4-stjärniga recensioner0 totalt 3-stjärniga recensioner0 totalt 2-stjärniga recensioner0 totalt 1-stjärniga recensioner
3 Recensioner
Recensioner för liknande produkter
5 av 5 stjärnor betyg
Av Robert O.17 juni 2024Verifierat köp
Musmattor
Skaparen recension
Product sampling to make sure quality is upheld.
5 av 5 stjärnor betyg
Av Janet R.18 oktober 2023Verifierat köp
Musmattor
Zazzles program för granskare
Having a cool memory right at my fingertips on a daily basis is quite the inspiration for getting work done at the computer. Mycket bra. Färgerna och texten fungerar bra tillsammans.
5 av 5 stjärnor betyg
Av Ann-Cathrine K.5 oktober 2020Verifierat köp
Musmattor
Zazzles program för granskare
Bra kvalitet på en musmatta. Älskar allt med vattenmelon

Taggar

Musmattor
asteroidkometgruvarbetareutrymmemineralerguld rusningastronautgruvdriftprospekteringprospekt
Alla produkter

Annan information

Produkt ID: 144381003898979566
Skapad: 2018-09-13 19:50
Betyg: G